Здоров'я

Вченими названа фатальна небезпека спиртних напоїв

У ході дослідження американські вчені з Університету в Пенсильванії Медичної школи Ікан у Маунт-Синай виявили фатальну шкоду, якої завдають спиртні напої організму. Вживання алкоголю, за словами вчених, не тільки викликає сильну залежність, але також і сприяє незворотним змінам у мозку.

Під час експерименту над гризунами ацетат, що утворюється після вживання спирту в печінці, зміщується в центр головного мозку і надає безпосередній вплив на активність білків. Ці речовини є незамінними для регулювання генів в організмі. З-за надмірного попадання шкідливих речовин у гризунів підвищувалася чутливість до звукових сигналів, і спостерігалися різкі невиправдані рухи.

Фахівці зробили висновок, що ацетат контролює активність ферменту АСЅЅ2, який приєднує ацетильні групи до гістонів. Вони, в свою чергу, відіграють важливу роль в роботі генів. Завдяки проведенню дослідження, вчені сподіваються направити отримані знання на створення нових препаратів. За словами експертів, вони зможуть допомогти позбавитися від алкогольної залежності.

Кнопка «Наверх»
Закрыть