Різне

Весільні традиції

Весільні традиціїВесілля – це не тільки клятви і застілля, це ще й безліч традицій і звичаїв. В одних кидають букети, печуть пироги, а суп наречена та наречений пробують з однієї тарілки, в інших культурах традиції можуть бути більш пікантними.

Значна частина весільних традицій зародилася в язичницькі часи. І хоча така практика не завадила б як перевірка характерів партнерів, сьогодні ці традиції дотримуються рідко. Раніше, наприклад, на порозі будинку нареченої залишали колоду з сокирою і пляшку вина. Якщо чоловік першою брав у руки пляшку з алкоголем, це означало, що в майбутньому він буде хорошим п’яницею.

А для нареченої в кімнаті її судженого вже була приготована мітла. Якщо дівчина вправно все підмете і поверне мітлу на місце, значить, вона буде турботливою і доброю господинею. І хоча завдяки таким звичаям недоліки партнерів могли б «спливти» на пару років раніше, в нашій країні, на жаль, популярними залишилися тільки «нешкідливі» традиції. Ми все ще розбиваємо тарілки, викрадаємо наречених, кидаємо весільні букети, печемо пироги і одягаємо хомут. Але те, як перший день спільного життя святкують в інших культурах, іноді диву даєшся.
1. Мавританія. У цій ісламській республіці на західному узбережжі Африки люблять пишнотілих і відгодованих жінок. Коли більшість наречених по всьому світу обмежують себе в їжі, щоб у весільній сукні виглядати, як тростинки, в Мавританії чоловіки відправляють своїх обраниць на «жирові ферми». Там жінки повинні набрати вагу і стати красивішим. І зі слідами такої любові на боках і животі вони вже готові виходити заміж.

2. Кенія. Те, що нам здасться образою і хамським поведінкою, в Кенії вважається благословінням. Коли місцева наречена зі своїм чоловіком покидає рідне село, її батько на прощання плює їй на голову і груди.

3. Індія. Вважається, що на жінках, народжених у астрологічної комбінації «Манглік», автоматично лежить прокляття. Ще їх давні предки вірили, що ці дами можуть стати причиною ранньої смерті своїх майбутніх чоловіків. Тому спочатку треба здійснити весільний обряд з деревом. Щоб прокляття зникло, дерево відразу ж після обряду зрубують. І тільки коли від нього вже нічого не залишається, можна готуватися до веселощів.

4. Шотландія. Зв’язування і прив’язування до дерева. Ні, це не любовні практики першої шлюбної ночі, а спосіб довести родині майбутнього чоловіка, що жінка готова до сімейного життя. А щоб вся ця забава для неї була не надто веселою і простою, люди в майбутню дружину повинні кидати сміття і протухлі яйця.

5. Малайзія. Члени громади Тіндонг (Tindong) забороняють молодятам приймати душ і ходити в туалет протягом трьох нескінченних днів і ночей. Оскільки, якщо пара вирішить справити потребу, жінка може виявитися безплідною, або ж дитина може померти. А щоб майбутнє подружжя не надто хотіло в туалет, за ними весь час стежать, дають їм невелику кількість їжі, а випити вони можуть тільки пару ковтків води.

6. Ява. Як відомо, нічого не буває безкоштовно, і за весілля теж треба платити. Точно так само справи йдуть і на цьому острові. За веселощі місцеві молодята віддають 25 щурячих хвостиків. Якщо ж сімейне життя не занадиться, за розлучення доведеться заплатити вже 50 хвостів.

7. Китай (народ Туцзя). Місцева наречена перед весіллям повинна плакати принаймні по годині щодня протягом одного місяця. Всі жінки з родини в обов’язковому порядки ллють сльози разом з нею. Майбутню хранительку домашнього вогнища таким чином, мабуть, готують до того, що сімейне життя не завжди буде здаватися медом.

8. Французька Полінезія. На території Французької Полінезії сім’я нареченої, швидше за все, не надто радіє святу. Адже на шляху до будинку родичі повинні своїми тілами вистилати «живий килим», по якому наречений потім увійде в будинок.

9. Південна Корея. Увечері після церемонії корейський наречений не може мити ноги. Адже його до цього 10-20 хвилин по ногах хльостали гнилою рибою. З таким прекрасним запахом він прямо спрямовується до сімейного ложу.

10. Африка. У деяких африканських племен дійсно дивні примхи. У першу шлюбну ніч пару супроводжує жінка постарше, щоб навчити наречену. Часто буває так, що разом з подружжям засинає мати нареченої.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button