Всесвіт

Входження Землі в пояс астероїдів загрожує цивілізації апокаліпсисом

Землю знищить не таємнича планета, а пояс астероїдів, в який вона увійшла. Один з потенційно небезпечних об’єктів, що отримав назву 2012 TC4, знаходиться в цьому поясі і 12 жовтня нинішнього року критично близько наблизиться до Землі.

Хоча вчені стверджують, що астероїд не загрожує Землі, але гіпотетичне зіткнення може принести багато неприємностей. Адже це тільки одне невелике небесне тіло з безлічі інших найбільш великих, які переховуються в поясі Койпера.

У діаметрі 2012 TC4 має приблизно 40 метрів, що робить його в два рази більше Челябінського метеорита, падіння якого відбулося в 2013 році. Однак головна небезпека полягає в тому, що астероїд 2012 TC4 може нести зі собою дрібні метеори, які Земля здатна притягти до себе, і вони впадуть небесним дощем.

Для вирішення виниклих проблем і прогнозування майбутнього Землі вчені вирішили провести конференцію 10 жовтня. На заході фахівці обговорять потенційні загрози для Землі, а також постараються придумати, що робити з астероїдами, які все частіше почали зближуватися з нашою планетою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button