Людина

Вибір партнера жінкою часто залежить від думки оточуючих

Найчастіше при виборі партнера і оцінці його привабливості жінка орієнтується на думку оточуючих, якщо в минулому була хоч раз відкинута, вважають канадські дослідники з Університету Торонто.

18-05-15-foto-700x467-1 (2)

У рамках експерименту фахівці запропонували групі жінок оцінити профілі двох чоловіків — привабливого і менш привабливого. Учасницям сказали, що у них є можливість зустрітися з цими чоловіками. Жінок попросили заповнити анкети про себе і вивчити профілі чоловіків вже з фотографіями.

Читайте також: 

Результати дослідження показали, що випробовувані, які пережили відмову від привабливого чоловіка, часто відкидали непривабливих чоловіків, яким вони сподобалися. Вчені кілька разів повторили дослідження, але результати не змінилися. Дослідники припустили, що зустріч з непривабливим чоловіком змусила б жінку думати, що вона заслуговує тільки такого партнера.

Фахівці нагадали, що, ймовірно, зможуть пригадати ситуації, коли в їхньому особистому житті були проблеми, але вони все одно вели себе грубо по відношенню до непривабливих залицальників. Так, судячи з усього, після відмови людям не потрібна прихильність іншої людини. Вони в першу чергу думають про те, як оточуючі сприймуть їх потенційного партнера. Експерти вважають, що їх відкриття показує, що відмова може викликати агресію і стати причиною антисоціальної поведінки.

Натхнення: www.medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button