Технології

Відомі нові цікаві дані про Samsung Galaxy S7 і S7 Edge

Днями користувачів новеньких флагманів S7 і S7 Edge приємно порадувала новина про те, що очікується оновлення операційної платформи цих пристроїв. Компанія виробник заявила про те, що найближчим часом відбудеться апдейт зазначених моделей смартфонів до Android 7.0 Nougat. І головною перевагою цього оновлення стане те, що в меню S7 і S7 Edge повинні з’явитися близько 20 нових цікавих функцій і можливостей.

f405298d8dc80098c93fa5a09225cf7d

Варто відзначити, що найбільший інтерес викликає те, що оновлення до 7-ї версії андроїда дозволить користувачам Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge легко змінювати розрішення екрану в ситуаціях, коли не потрібна максимальна деталізація зображення. Також анонсовано появу мультиекранного режиму в мобільних агрегатах і опція угруповання історії листування по контактам і навіть темам.

Можна з упевненістю сказати, що власникам «сімок», автором яких є південнокорейський виробник, відкриються нові можливості в плані полегшення роботи на смартфонах і значного підвищення часу автономного функціонування пристроїв.

Натхнення: mobnovelty.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments