Технології

Дистанційне керування собакою для ледачих хазяїв

Типова ситуація: ваш вихованець скребе лапою вхідні двері, демонструючи своє наполегливе бажання піти на прогулянку. Але у вас таке бажання відсутнє внаслідок того, що на вулиці дощ/сніг, ви втомилися, або ж просто лінь. А собаку це мало турбує, їй потрібна прогулянка. Що робити хазяїну? Учені з університету Аубурна знайшли рішення: залишатися в теплому кріслі і використати дистанційне керування. Так-так, саме так.


Джеф Міллер(Jeff Miller) і Девид Бевли(David Bevly) з відділення машинобудування розробили систему, яка дозволяє вигулювати вихованця без вилазок на холодну вулицю.

Ця система є спеціальним костюмом для собак, який оснащений мікропроцесором, безпровідним радіо і GPS- приймачем. Собака навчається реагувати на команди, які полягають у вібраціях і звуках, що поступають на костюм через дистанційне керування(за допомогою смартфону, приміром). Це звучить як не правда, але дослідники заявляють, що слухатися команд собака буде з вірогідністю до 98!

Це чудовий варіант не лише для ледачого хазяїна, але ще і для пошуків зниклих людей, жертв різних катастроф і виявлення контрабандних перевезень. Технологія може також забезпечити додаткову підтримку людям з обмеженими можливостями, які тримають службових собак. Ще це непоганий варіант для того, щоб просто дати команду вихованцеві там, де неможливо що-небудь сказати, в силу, приміром, шумного довкілля.

Хтось може вирішити, що таким чином ми поневолюємо кращих друзів людства, але собаки доводять зворотне: вони відмінно створені для того, щоб приймати команди і виконувати їх, причому дуже розумно. Іншими словами, з кішками це навряд чи пройде, але спробувати, звичайно, ніхто не забороняє. Хоча, враховуючи їх самолюбну вдачу, краще не витрачати даремно час.

Натхнення: www.gizmonews.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button