Різне

Вихідний код

Подивився кіно досить таки давно (десь рік тому) але переглянувши його днями вирішив написати цю рецензію. З чого б почати … Почну напевно з того що фільми в жанрі фантастики за останні роки штампує в кількості сотень на рік. І глядача напевно вже нічим не здивувати, але це насправді не так. І фільм «Вихідний Код» це нам доводить. Знаєте, з перших хвилин я зрозумів що це щось нове, не типовий фільм з заїждженим сюжетом, акторами які проявляють нуль емоцій, мені відразу ж стало зрозуміло, що фільм мені сподобається, напевно це почуття було у багатьох людей які переглядали цей фільм. Головне, що я не помилився.

А тепер докладніше про сам фільм

Головним у цьому фільмі на моя думка є сюжет, він цікавий, яскравий, новий. Хоча і теми зміни майбутнього за рахунок перенесення в минуле з’являлися в кінофільмах і раніше (наприклад один з моїх улюблених фільм «Машина часу»), але чомусь він для мене став чимось новим. Грань, та сама тонка грань між реальністю і паралельним світом опрацьована на «УРА!».

Гра акторів

Хотілося б почати що фільм не з тих, який блищить знаменитими іменами в титрах, але акторська майстерність групи акторів незаперечна.

Джейк Джилленхол (К. Стівенс) відіграв на вищому рівні у фильм исходный код, кожна деталь, кожен подих, погляд, емоції, міміка на рівні акторської гри метрів кінематографа. Його боязнь перед смертю, яка немов йде по його стопах настільки природна, що іноді починаєш думати, що весь фільм реальність. Щодо інших акторів таких слів захоплення сказати не можу, але вони теж на рівні. Мішель Монаган (К. Уоррен) нагадує типову дівчину своїх років, вона радіє життю і привносить у фільм якийсь шарм. Їй взагалі щастить з партнерами по майданчику (останнім пам’ятаю Дауні молодшого) А так крім цих особистостей когось виділити не можна. Але все одно інші актори не здаються сірою масою як часто буває в таких фільмах, вони привносять щось своє в цей фільм і це не можна не відзначити.

Останнє

Хотілося б відзначити дуже хороші плани, які брав режисер, дуже хороші спецефекти які на рівні голлівудських блокбастерів цього століття. Дуже добрі переклади камери, збільшення / зменшення плану, все виконано на рівні і не до чого тут причепитися.

Висновок

Фільм буде цікавий шанувальникам кіно, та й тим хто просто любить подивитися цікаве кіно. Фільм захоплює подих, і хочеш все більше і більше з кожною секундою дізнатися, чим він закінчиться, і в цьому його шарм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button