Людина

До 2050-го року людство зробить крок на новий щабель еволюції

До 2050-го року на Землі з’явиться абсолютно новий тип людини, який сформується в результаті радикально нових технологій, поведінки та природного відбору.

У цьому впевнений Каделл Ласт, науковий співробітник з Інституту мозку, який стверджує, що людство переживає серйозний еволюційний перехід. Менш ніж через чотири десятиліття тривалість життя зросте, люди зможуть заводити дітей в старості і покладатися на штучний інтелект при виконанні повсякденних завдань.

tumblr_lz048u5Kes1qhq2buo1_500_resized

Цей зсув настільки значний, стверджує дослідник, щойого можна порівняти з еволюційним переходом від мавпи до людини.

“У свої 80 або 100 ви будете радикально відрізнятися від нинішніх бабусь і дідусів”, – заявляє Ласт, який також переконаний, що люди будуть проводити більшу частину часу, живучи у віртуальній реальності.

Деякі вчені-еволюціоністи вважають, що середня тривалість життя до 2050-го року складе 120 років.

Читайте також: Людство повинно стати мульти-планетарною расою

Ласт стверджує, що люди майбутнього також демонструватимуть затримку статевого дозрівання.

Це відноситься до так званої теорії життя, яка намагається пояснити, як природні ключові події, такі як відтворення, впливають на життя істоти. Вона пояснює, чому з збільшенням розмірів мозку організми потребують більшої кількості енергії і часу на те, щоб повністю розкрити свій потенціал.

Замість того, щоб жити швидко і померти молодими, в майбутньому люди будуть жити повільно і вмирати старими, впевнений Ласт.

“Якщо дивитися глобально, сьогоднішнє суспільство – безладне, – сказав він. – Але в кризових умовах з’являється можливість дивовижних метаморфоз. Так що я думаю, що наступна система, створена людством, буде набагато складнішою, справедливішою і ряснішою, ніж наша сьогоднішня цивілізація”.

При цьому вчений заявив, що світ майбутнього відрізнятиметься від сучасного точно так само, як сучасний світ відрізняється від Середньовіччя.

Читайте також: Людство зародилося не на Землі

Зміни, передрікає Ласт, вже відбуваються. Сьогодні середній вік породіль на Заході неухильно зростає. Так, у Великобританії він вже майже досяг 30. В США до 2012-го року кількість жінок, які народили першу дитину після 30, зросла до 15%, тоді як в 1970-му їх було менше 1%.

Також люди все більше часу проводять у віртуальному світі, відзначає вчений.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button