Наука

Виявлена молекула, яка ефективно спалює жир

Вчені з Технологічного Університету Вірджинії ідентифікували молекулу, яка спалює жир і при цьому не має побічних ефектів. Але поки вдалі експерименти пройшли тільки на мишах.

Tumisu

Ця молекула, яка отримала назву – BAM15 викликала у мишей втрату жирової маси і при цьому не вплинула на звичайний прийом їжі і м’язову масу. Щобільше, вчені говорять, що у гризунів не підвищувалася температура.

В ході експериментів дослідники виявили, що миші, яким дали препарат з BAM15 споживали таку ж кількість їжі, як і тварини з контрольної групи, але при цьому втрачали жирову масу.

Але попри вдалий експеримент, вчені вважають, що BAM15, швидше за все, не матиме такого впливу на людину, оскільки період її напіврозпаду у людини триває довше. За словами професора хімії і одного з авторів роботи Вебстера Сантоса, зараз дослідницька група шукає схожий вигляд молекули, яка могла б перебувати в тілі більш тривалий час, щоб справити потрібне враження, А кінцевою метою досліджень повинен стати препарат, який би чинив на людину такий же ефект як і на мишей

Мітохондріальні роз’єднувачі являють собою невеликі молекули, які надходять в мітохондрію, щоб допомогти клітинам більше дихати. Як пояснює їх функцію Сантос, вони змінюють метаболізм у клітині так, що ми спалюємо більше калорій, не роблячи при цьому ніяких вправ.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button