Земля

Виявлено ДНК невідомого виду давніх людей

Вчений-генетик з Університету американського штату Техас Райан Болендер виявив в геномі сучасних меланезійців сліди ДНК раніше невідомого виду людей.

c10470915eb45c5eaf55548868c525f3
Сам генетик вже давно вивчає генетичний код вимерлих гомінід (сімейства прогресивних приматів, в яке входять люди і великі людиноподібні мавпи). Так, він аналізує сліди ДНК неандертальців і денисовської людини (їх вкраплення присутні в геномі наших сучасників). Вчений здійснив відкриття під час дослідження генома жителів островів Тихого океану.

Райан Болендер виявив у цих людей сліди ДНК невідомого виду гомінідів. За даними аналізу, ці стародавні люди не були схожі на неандертальців і денисовських людей. Це означає, що сучасна людина, ймовірно, має і третього предка, який не дожив до нашого часу.

Своїм відкриттям Болендер поділився під час конференції Американського товариства дослідження генетики людини. Незалежні експерти підтвердили гіпотезу генетика. Вважається, що стародавні люди переїхали з Африки близько 60-100 тисяч років тому і змішалися з іншими представниками виду, які проживали в Євразії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button