Людина

Використання контрацепції збільшує у пари кількість сексу

У пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс, ніж у тих, хто цього не робить, показало нове дослідження вчених зі Школи громадського здоров’я Блумберга. Добре освічені жінки і ті, хто хочуть завести дітей в найближчі два роки, швидше за все, займалися сексом в минулому місяці, говориться в дослідженні.

1edbb5fa378cdbd8716bceac3f3f1cf2

Фахівці вивчили більше 210000 сексуально активних жінок дітородного віку в 47 країнах. Жінок запитали, чи займалися вони сексом протягом попередніх чотирьох тижнів і використовують вони в даний час засоби контрацепції. Пари, які одружені або співмешкають, в три рази більш ймовірно мали статеві контакти протягом останніх чотирьох тижнів, якщо вони використовували контрацепцію.

З жінок, які в даний час використовували засоби контрацепції, 90% повідомили, що займалися сексом протягом попередніх чотирьох тижнів. Цей показник знизився до 72% серед жінок, які не користуються протизаплідними засобами.

Отримані висновки свідчать про те, що люди, які не використовують засоби контрацепції, можуть рідше займатися сексом, щоб зменшити ризик виникнення вагітності.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button