Технології

Винайдений гель, який моментально зупиняє кровотечу

Молодий вчений розробив медичний гель, який здатний моментально зупинити кровотечу. Свій препарат Джо Ландоліна назвав VetiGel. Офіційна презентація гелю відбудеться влітку в 2018 році.

Приблизно 12 секунд необхідно препарату, щоб зупинити кровотечу. При нанесенні гелю на рану утворюється сітчаста структура, що перешкоджає руху крові. За словами Ландоліна, VetiGel володіє антисептичними властивостями, препарат знешкоджує рану і не дозволяє інфекції потрапити всередину організму.

Крім протимікробних властивостей VetiGel сприяє прискореному відновленню тканин шкіри, м’язів і органів, склеюючи пошкоджені ділянки.

Ландоліна зізнався, що розробив гель, будучи в сімнадцятирічному віці. П’ять років йому знадобилося на доопрацювання хімічного складу і збору початкового капіталу, необхідного для запуску виробництва.

Спочатку гель з’явиться у ветеринарних клініка, але потім його зможуть придбати люди. Препарат буде випускатися в межах 5-міліметрового шприца за ціною 150$ за штуку.

Гель може стати справжнім порятунком для людей, які страждають від хронічної кровоточивості (гемофілії), адже препарат знижує рівень крововтрати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button