Людина

Віра в прикмети подовжує людське життя

Віра в прикмети подовжує людям життяЗ’ясувалося, що навіть у наш час комп’ютерів і технологій корисно вірити в прикмети. Дослідники з Лондонського університету провели унікальне дослідження і встановили кореляцію між вірою в ті чи інші прикмети і тривалістю життя людини.

Медики дійшли висновку, що забобони притаманні, перш за все, людям, яким природою відпущено жити довго. Протягом чотирьох років вчені систематизували переконання співвітчизників у різних містах країни. У дослідженні взяли участь понад 5 тисяч осіб.

Дослідницькою групою під керівництвом доктора Стелли Мак-Гуайр було виявлено, що переважна більшість людей похилого віку, що проходили тестування, стверджували, що протягом життя уважно ставилися до прикмет, сновидінь і прогнозів, або хоча б одній прикметі вірили беззастережно і дотримувалися її вимог. Причому в міру довголіття довіру до прикмет тільки зростала. Якщо після 80 років забобони були притаманні 93 % особам, то серед людей старше 90 років таких виявилося вже 97 %.

Дослідники вважають, що довголіття цілком логічно пов’язується з вірою в прикмети, адже повір’я здатне розвивати в людині обережність і вдумливість.

«Прикмети змушують людей ретельно обдумувати свої дії, спокійніше ставитися до ймовірності можливої ??невдачі, і, таким чином, захищають їх від стресу і від почуття провини за незадовільний результат. Крім того, слідування багатьом старовинним повір’ям якоюсь мірою систематизує життя», – пояснила сприятливий психологічний ефект від забобон Стела Мак- Гуайр.

Що показово, за статистикою найбільше британських довгожителів проживають в Уельсі і Шотландії, регіонах з найбільшим числом забобонних людей. Більше цікавого.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button