Земля

Звідки на Землі з’явилося золото?

Золото – дорогоцінний і таємничий метал, оточене таємницями і легендами. Термін «золото» має індо-європейські корені, і перекладається як «жовтий», або ж «яскравий».

Багато народів ототожнювали благородний метал з Сонцем, і поклонялися йому як божеству, проте існує ще одне пояснення незвичайної популярності жовтого металу, а витоки досить цікавої здогадки йдуть до далекої шумерської цивілізації. В одній зі стародавніх легенд цього народу є вельми цікавий уривок, в якому йдеться про те, що перші люди на Землі були жовтими, і їхнє призначення полягало у добуванні золота для якоїсь високорозвиненої космічної раси.

Древньовавилонський текст Енума Еліша містить докладний опис прибуття прибульців з планети Нібіру на нашу Землю. Космічні мандрівники називали себе аннунаки, і їх метою було отримати золото, необхідне для порятунку атмосфери їх рідної планети. Згідно думки деяких фахівців, аннунаки створили людей і «запрограмували» їх на видобуток золота, але через кожні 3600 років прибульці повертаються на Землю, щоб забрати накопичене багатство. Ті ж аннунаки навчили людей вживати золото в їжу – щоб досягти довголіття. Для цього використовувалися особливі котли, в яких золото випаровувалося до отримання білого порошку.

Откуда на Земле появилось золото?

Чи так все було насправді – невідомо, проте їли золото не тільки шумери. Наприклад, в Азії воно служило «приправою» до кави, чаю, фруктів та солодощів. Додавали золото і  валкогольні напої, а представники деяких індійських племен вживали його з метою знайти здатність до левітації. Відомо, що золотий «порошок прийдешнього» щоденно додавали в їжу фараонів для того, щоб подовжити їх життєвий термін, ну а в разі смерті правителя чудодійний засіб полегшував потрапляння душі на Поле Благословенних, після чого ті приєднювалися до Богів.

Стародавні єгиптяни знали секрет виготовлення так званого «Каменя», який представляв собою конус, насипаний із золотого порошку, і в середні століття була навіть створена особлива наука, присвячена пошуку рецепту приготування «Каменю», однак секрет його приготування так і не був розгаданий.

Про цілющі властивості золота люди довідалися дуже давно, і застосовували його для лікування різних недуг. Наприклад, ослабленим хворим давали жувати шматочки золота, ті ж шумери використовували золоті зубочистки, а у стародавніх віруваннях йдеться про те, що одягнене на шию дитини золоте намисто заспокоює маля.

[box type=”info” ]Дійсно, золото володіє антимікробними і знезаражувальними властивостями, крім цього воно покращує провідність імпульсів, а отже, благотворно діє на стан нервової системи. [/box]«Найбагатшою» на золото рослиною є кукурудза. Цей загадковий представник злаків оточений численними легендами і таємницями.

Висувається навіть припущення про інопланетне походження «цариці полів», і це не дивно. На відміну від інших злаків, наприклад, пшениці або рису, які цілком можуть рости самі по собі, кукурудза дуже несамостійна рослина, яка потребує людської турботи, і навіть її початки, якщо їх не очистити від листя просто згниють.

Откуда на Земле появилось золото?

Згідно з віруванням давніх індійців, кукурудза – це подарунок людям від бога Кецалькоатля, та й самі люди були створені з кукурудзи. Інки, майя, ацтеки вживали кукурудзу замість хліба, а заодно застосовували її для приготування різних лікарських засобів. Відомо, що в організмі жінок золота міститься в кілька разів більше, ніж у чоловіків. Мабуть, саме з цієї причини, щоб уникнути надлишку золота в жіночому організмі, майя забороняли представницям прекрасної статі вирощувати кукурудзу, і жінки працювали переважно на рисових полях.

Особливе ставлення до жовтого металу було у інків. Представники цієї давньої цивілізації вважали, що золото подарував людям Бог, і називали його «Сльози Сонця». Мабуть, це єдина народність, де благородний метал не мав ніякого фінансового значення, а знаходив застосування в релігійних обрядах і для виготовлення прикрас. Інки володіли величезним запасом золотих скарбів, серед яких була ритуальний золотий ланцюг, який у святкові дні протягували через площу.

Откуда на Земле появилось золото?

Щоб підняти такий “ланцюжок”, потрібно 200 витривалих чоловіків. Коли конкістадори захопили в полон вождя інків Атауальпу, інки принесли немислиму кількість золота, щоб викупити правителя, і караван з 11000 лам віз незліченні скарби конкістадорам. Однак жадібні іспанці не стримали домовленості, і вбили Атауальпу. Після такого повороту подій всі скарби інків безслідно зникли з храмів, а самі індіанці під тортурами не видали таємницю захованого золота, яке досі не знайдено.

Откуда на Земле появилось золото?

Правда, іноді над перуанськими Кордильєрами можна спостерігати одне цікаве явище – зелене світло над скелями, яке з’являється в сутінках. Як кажуть місцеві жителі, це світиться заховане золото інків.

Золото – магічний метал, а тому його часто вибирають для виготовлення амулетів, оскільки саме золото володіє сильною енергією. До того ж, як з’ясували американські фізики, благородний метал має не зовсім звичайні властивості на мікроскопічному рівні.

 

[box type=”info” ]Виявляється, тривимірна структура золота може перейти в плоску під впливом електричного поля, якщо ж поле відключити, структура золота відновлюється до початкового стану. Крім того, його наноструктури при окисленні набувають магнетичних властивостей, і фактично в певних умовах золото виступає і в якості провідника електричного струму, і в якості ізолятора, що нехарактерно для одного і того ж металу.[/box]

Що ще можна сказати про золото? Чисте золото дуже пластичне, воно мнеться навіть в руках. З золотих ниток можна виготовити одяг. Золото ніколи не допустить зміни своєї структури іншими металами, хоча легко змішується з ними, і ніколи не змінить свою формулу, завдяки чому його легко можна виділити з будь-яких речовин. А тому це дійсно вічний елемент, породжений нашою планетою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button