Людина

Чому чоловіки і жінки зраджують один одному

Одна провідна фірма, що спеціалізується на розлученнях, опублікувала результати недавнього опитування. Думаємо, вам цікаво буде дізнатися, що, виявляється, зрада – поняття різні для чоловіків і для жінок. Згідно з опитуванням, 1/3 клієнтів фірми (34% чоловіків і 49% жінок) зовсім не вважали зрадою обмін любовними посланнями або ж дзвінки любовного характеру.

95745c3f6a69e94b2e410f71400cec27
Схоже, що жінка приймає за зраду байдужість до неї чоловіки, в той час як чоловік розцінює власне статевий акт як зраду. Д-р Девід Басс, психолог і автор декількох книг про стосунки чоловіків та жінок, пише: «Для чоловіків зрада – поняття більш вузьке, невід’ємно пов’язане з сексуальною невірністю. Жінки сприймають невірність в більш широкому сенсі, включаючи в це поняття «емоційну зраду» – це коли чоловік байдужіє до ще недавно коханої жінки і всю увагу, ласку і любов дарує іншій».

Виникає закономірне питання, чому чоловіки і жінки зраджують своїм партнерам. Причини, звичайно ж, різні. Комусь партнер або партнерка можуть набриднути, в той час як інші шукають сексуального різноманіття. Деякі роблять це з помсти. Інші зраджують, тому що вони відчувають духовну або емоційну незадоволеність. Хтось шукає пригод, хтось заміну. Чоловіки, виявляється, найчастіше зраджують заради сексуального різноманіття. Жінки, як правило, змінюють, тому що вони нещасливі в шлюбі, і, таким чином, вони прагнуть розірвати погані стосунки і знайти щастя, або ж вони хочуть знайти кращого партнера, ніж у них був раніше.

Дуана Велч, ще один провідний психолог, пише: «Науково доведено, що в основі жіночих зрад лежать дві причини – самотність і пошук кращих генів для потомства. Що стосується першої причини, то почуття самотності змушує жінок шукати кого-небудь, хто прислухається до них, цінує і любить їх. Друга причина має пряме відношення до «поклику природи», який змушує жінок вибирати найкрасивішого «самця» в своєму оточенні. Для романів на стороні жінки дійсно вибирають чоловіків з приємною зовнішністю і хорошими фізичними даними. Такі чоловіки насправді мають перевагу порівняно з іншими чоловіками, від них у жінок народжуються красиві і здорові діти, тому жінки, як правило, мають статеві контакти з цими «мачо» в дні овуляції (в цей період відбувається зачаття), а «просто секс» залишається для «рядового» партнера в інші дні».

Що стосується чоловіків, то психолог пише: «Щасливі у шлюбі чоловіки зраджують не рідше, ніж нещасливі. Якщо чоловік сексуальний, і, якщо навколо нього є жінки, які не проти закрутити роман, то висока ймовірність того, що чоловік буде зраджувати».

Читайте також: 

Недавні дослідження виявили ще один цікавий факт. У якомусь сенсі, жінка, у якої чоловік «пішов на ліво», в підсумку виграє.

Дослідники анонімно опитали 5 705 чоловіків і жінок з 96 країн. В цьому онлайн-опитуванні учасників просили відповісти на питання про розрив відносин. Дослідників цікавило, як впливають проблеми у відносинах, в тому числі і зради, на розвиток особистості.

Д-р Моріс пише: «Ми прийшли до висновку, що жінка, від якої чоловік пішов до іншої, переживає складний період розриву відносин, страждає від зради, але, пройшовши через все це, вона отримує цінний досвід, який допомагає їй в подальшому краще розбиратися в чоловіках і не «наступати на ті ж самі граблі». Таким чином, у підсумку, вона навіть виграє. Що стосується «фатальної жінки», то тут все навпаки, адже тепер вона пов’язана відносинами з чоловіком, який, як відомо, здатний на обман і зраду. Таким чином, у підсумку, вона «програє»».

Чи варто дивуватися тому, що люди, які обманюють своє подружжя, як правило, укладають шлюби три і більше разів?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button