Людина

Високий чоловік – ключ до щасливого шлюбу

Загальні інтереси, почуття гумору і якісне сексуальне життя є основою хорошого тривалого шлюбу, але коли справа доходить до щастя дружини, не останню роль тут відіграє зріст чоловіка, повідомляють учені з Університету Конкук в Сеулі (Південна Корея).

b60f537a02c8673ff854dab545417934

Дослідники виявили, що чим більша була різниця у зрості між партнерами, тим щасливіше була дружина, але цей ефект втрачався з роками. Було встановлено, що в парах з найбільшою різницею в зростанні дружини були найщасливішими. Такі дані були отримані в ході аналізу даних 7850 жінок.

Фахівці відзначають, що зв’язок між зростом і щастям поступово слабшає з часом і повністю розсіюється після 18 років подружнього життя. Тим не менш, тривалий період даного впливу вказує на сильний вплив чоловічого зросту на жіночу психологію, ймовірно, підготовлену еволюцією, підкреслюють експерти.

За словами дослідників, існує багато причин, чому високий зріст чоловіка може бути пов’язаний зі щастям дружини. Однією з них є самоцінність висоти, тобто, жінкам просто подобаються високі чоловіки, так як вони більш привабливі. Крім того, ці люди частіше воліють жирну, солону і солодку їжу, не знаючи, що такі продукти мали важливе значення для виживання і збільшували репродуктивну функцію минулому.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button