Людина

Вітаміни, а також дієтичні добавки можуть нашкодити здоров’ю

Вчені зі Сполучених Штатів Америки прийшли до висновку, що більшість існуючих на сьогоднішній день мультивітамінів і біодобавок чинять негативний вплив на самопочуття людини.

6d9dd288ef27ef1586e4de30cbbdc055

На думку експертів, у разі надмірного використання даних молекулярних речовин організм хлопців і дівчат може почати гірше функціонувати. Слід зауважити, що в процесі здійснення експериментів медики виявили, що прийом штучних вітамінів та біологічно активних добавок провокує появу комплексу складних захворювань. Відзначається, що в проведенні спостережень наукові працівники задіяли 23 тисячі пацієнтів, які приймають речовини подібного роду.

Як стверджують експерти, їм вдалося проаналізувати інформаційні дані 63 лікарень. Тривалість проектів склала 10 років. Фахівці підкреслюють, що двом тисячам респондентів знадобилася госпіталізація. Крім того, переважна більшість жінок і чоловіків, які потребували допомоги, складали люди з вікової категорії від 20 до 34 років.

Всі учасники дослідів брали засоби для схуднення, енергетичні препарати, таблетки для потенції або емульсії, засновані на кофеїні, який сприяв підтримці бадьорості.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть