Людина

Позашлюбні стосунки збільшуть ризик інсульту

Учені з Колумбійського університету оприлюднили нове дослідження, в якому вивчали основні ознаки, що впливають на інсульт. Було доведено, що секс поза шлюбом збільшує ризик інсульту з-за підвищеної стресової напруги.

Згідно з думкою експертів, секс може викликати часткову втрату пам’яті і навіть приводити до ураження центральної нервової системи, розірвавши аневризма головного мозку. Основними симптомами при таких випадках можуть виступати постійно повторювані запитання і просторова дезорієнтація. Виходячи з дослідження, виявилося, що більшість таких випадків варто віднести саме до позашлюбного сексу. Це пов’язано з тим, що, як правило, зрада ставить нашу нервову систему в стресовий стан.

«Коли розрив аневризму головного мозку викликаний інтимним життям, виявляється, що раптова смерть набагато більш ймовірна, коли ви займаєтеся сексом з кимось, хто не є вашим звичайним партнером», – відзначають експерти.

Тобто збудження, яке викликане статевим актом не з постійним партнером, здатне змінювати серцево-судинну систему і збивати частоту серцевих скорочень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button