Різне

Як крик начальника впливає на співробітників

zylyi-nachalnik_resizedЗа допомогою спеціальних тестів дослідники оцінили особистість кожного з 144 учасників експерименту, а потім показав їм відео – з сердитим босом або скромним, добре вихованим.

Виявилося, що людям, які не відрізняються дружелюбністю, не особливо важливо, як поводяться їхні керівники. Мало того, що ці працівники не заперечують проти того, що начальник кричить, а іноді у виникаючих конфліктах, вони показують кращі результати у вирішенні завдань.

Тим часом, доброзичливі люди, якщо їх бос в гніві, зіщулюються і зі своїм обсягом роботи справляються гірше. Таким чином, доброзичливі люди мають спотворене сприйняття своєї роботи в умовах суворого управління.

Якщо хороший, доброзичливий чоловік працює під керівництвом людини зі схильністю кричати, потрібно враховувати, що це не тільки стрес для співробітника, але також погіршення продуктивності праці. І тому, якщо ви власник бізнесу і недавно змінили директора, будьте уважні, щоби не нашкодити здоровій атмосфері в колективі.

На думку експертів, керівники повинні знати особливості особистості кожного менеджера і співробітників. Зробити це у великих компаніях складно, тому тут велика роль відводиться HR-відділу. Варто насторожитися, якщо у вас в компанії виникають конфлікти, якщо ж поки їх немає – у вас є час, щоб змоделювати вашу можливу поведінку в таких ситуаціях. А краще спочатку правильно підбирати команди для реалізації проектів, виходячи з особливостей особистості співробітників і менеджера.

Іноді це зробити непросто. Вирішувати багато питань, в тому числі проводити мозковий штурм, призначати завдання, контролювати виконання проектів зручно за допомогою систем автоматизації бізнес-процесів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button