Технології

Водневий “безпілотник” навчиться виявляти ракети

Новий розвідувальний літак від американської корпорації Boeing здатний протриматися в небі без посадки і заправки чотири доби.

Новинка названа Phantom Eye. Це досить великий для “безпілотника” апарат – розмах його крил становить 45,7 метра. Він забирається на висоту майже 20 кілометрів і залишається там до 96 годин. Його крейсерська швидкість дорівнює 278 км/год, а корисне навантаження (камери, системи зв’язку) досягає ваги в 204 кілограми.

PhantomEye-Boeing_500

Phantom Eye – далеко не перший і не другий водневий безпілотний літак, але зате найпотужний і вантажопідйомний. Сама компанія Boeing, до речі, пару років тому створила перший у світі пілотований літак на паливних елементах.

Нова машина здатна забезпечувати картинкою війська в будь-якій точці світу, куди “фантомне око” може прибути самостійно, стартуючи з території Північноамериканського континенту. Цей же апарат буде служити ретранслятором розмов між окремими бойовими частинами.

Читайте також: Гібридний GT4 – літак майбутнього

А недавно концерн Boeing отримав контракт Агентства з протиракетної оборони (MDA) США на випробування системи виявлення різних типів ракет на перспективному водневому безпілотному літальному апараті Phantom Eye. Як повідомляє Flightglobal, сума операції склала 6,8 мільйонів доларів.

[youtube]RXnzbiV6cfU[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button