Екологія

Volvo займеться створенням кліматично нейтральних міст

Volvo має намір перетворити найбільше портове місто Скандинавії в кліматично нейтральне як мінімум в рамках одного району.

До 2030 року у шведському Гетеборзі повинні з’явитися кліматично нейтральні райони, які влада міста створять за підтримки марки Volvo. Автовиробник має намір використовувати ці зони в якості тестового полігону для нових технологій екологічно чистого транспорту.

Ініціатива Gothenburg Green City Zone має на увазі створення всередині найбільшого портового міста Скандинавії зони, повністю вільною від будь-яких викидів завдяки використанню кліматично нейтральних видів транспорту і супутньої їм інфраструктури.

Volvo займеться створенням кліматично нейтральних міст
Volvo

У планах Volvo в реальних умовах випробувати свої новинки перед впровадженням їх у серійне виробництво. Очікується, що в рамках Gothenburg Green City Zone працюватимуть мережа зарядних станцій для електромобілів, фірмовий сервіс безпілотного таксі M, а також нові онлайн-технології – система взаємодії між транспортними засобами та дорожньою інфраструктурою, а також «розумні» ліміти. Наприклад, обмеження максимальної швидкості всередині кліматично нейтрального району і використання тільки електромоторів (у гібридних автомобілів) в межах Gothenburg Green City Zone.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button