Земля

Ворони використовують інструменти для перенесення предметів (відео)

У птахів сімейства воронів виключно великі мізки, і вони вміють користуватися інструментами, незважаючи на те що у них немає рук, не кажучи вже про протиставлені великі пальці.

8439bc3ca90dccf4b4ca300a9a57f903

Ворони в Новій Каледонії (Франція) — не виняток. Вчені стали свідками того, як ворони, які містяться в неволі додали чудовий приклад використання інструменту до їх і без того багатого репертуару. Не один, а два ворони вставляли палиці в предмети, щоб нести їх обидва відразу, так як деякі речі були дуже громіздкими, щоб переносити їх у дзьобі.

Чотири приклади винахідливості ворон спостерігали дослідники Лундського університету (Швеція), включаючи просування дерев’яної палички в металеву гайку або дірку у велику дерев’яну кулю. У всіх випадках і паличку (інструмент для перенесення), і підвішені на ній предмети несли ворони.

Дослідження 2002 року повідомляє про ворона на ім’я Бетті з Нової Каледонії, який брав шматок дроту, згинав його на гачок і діставав їжу, до якої інакше було не дістатися. Також вченим відомо, що ворони можуть впізнавати обличчя людей і розуміти водотоннажність на рівні дитини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button