Всесвіт

Вперше в історії 9 зірок зникли за півгодини і не повернулися (фото)

Астрономи з різних країн світу спостерігали загадкове зникнення групи з дев’яти зірок протягом пів години. Така подія сталася вперше в історії. Про відкриття повідомляє Nature’s Scientific Reports.

Міжнародна група астрономів спостерігала загадкове зникнення зірок в нічному небі після того, як його знято. Цікавий випадок появи і зникнення дев’яти зірок відображений на старій фотопластині.

Вчені виявили цю подію, коли порівнювали фотографії однієї і тієї ж області неба, щоб відстежувати об’єкти у Всесвіті, їх стан і розташування.

У дослідженні, опублікованому в Nature’s Scientific Reports, йдеться, що за допомогою цих оглядів астрономи виявили десятки тисяч змінних або спалахуючих зірок, наднових, астероїдів і змінних активних ядер галактик (AGN). У дослідженні брали участь вчені зі Швеції, Іспанії, США, України та Індії.

Особливий інтерес вчених був прикутий до групи з дев’яти транзиторних зірок, які були відкриті Паломарською обсерваторією в Каліфорнії 12 квітня 1950 року. Всі дев’ять зірок зникли протягом 30 хвилин після виявлення і відтоді не реєструвалися повторно. Настільки численна група одночасно зниклих зірок була виявлена ??вперше в історії астрономії.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button