Всесвіт

Всесвіт: відображення протистоянння добра та зла. Фото

Автором цього чудесного фото став Адам Блок – астрофотограф і викладач астрономії.

Всесвіт: відображення протистоянння добра та зла. Фото

Трохи лякаючого та моторошного виду фотографії надає тліюче червоне світло і розташована ліворуч зірка. За словами Блоку, саме це надає схожість знімку з біблійним протистоянням пекла і раю, добра та зла.

Ш2 – 64 – емісійна туманність в сузір’ї Змії. Туманність представлена ??під шістьдесят четвертим пунктом в каталозі 312 об’єктів, складеним американським астрономом Стюартом Шарплесс в 1959 році (2 – е видання). На фотографії вона чітко видна в червоній області у напрямку до правої нижньої частини знімка. Облік іонізованого газу і пилу підсвічується яскравим випромінюванням новонароджених зірок, розташованих поруч. Саме в ньому відбуваються процеси зіркоутворення, а причиною такого яскравого світіння є дуже гарячі молоді зірки, що знаходяться в самому центрі туманності. Завдяки неповністю матовому кольору видно, що воно знаходиться у напрямку до верхньої лівої частини фото, далі від галактики, де трохи розходиться .

Яскрава зірка зверху зліва, за словами автора, – найближчий до Землі об’єкт сузір’я, але все ж таки знаходиться на величезній відстані від нас, через що навіть в саму сприятливу ніч її не вдасться побачити неозброєним оком. Але за хмарами газів і пилу знаходиться ще безліч зірок.

Туманність SH2 – 64 – справжнісінька колиска новонароджених зірок, і розташована на відстані від однієї до двох тисяч світлових років від Землі, тому побачити їх можна лише за допомогою потужних космічних телескопів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button