Людина

Позитивні емоції викликають хороший апетит

Позитивні емоції викликають хороший апетитЕксперимент, проведений голландськими вченими з університету Маастрихта пояснив, чому повні люди часто вважаються добрими і веселими. Виявляється, позитивні емоції сприяють хорошому апетиту і систематичному переїданню.

Раніше існувала думка, що депресивний настрій і стреси змушують людей частіше заглядати в холодильник. Але «заїдання» негативних переживань допомагає лише на короткий час.

Дослідники спостерігали три групи добровольців різної статі і віку. Учасникам експерименту було запропоновано подивитися епізоди з фільмів: першій групі — з комедійного серіалу про містера Біна, другій — нейтральний епізод про лов риби, а третій групі дісталася трагічна сцена страти з фільму «Зелена миля».

Після перегляду відео всім учасникам запропонували перекусити, а вчені підраховували, скільки калорій споживали піддослідні. Самий хороший апетит виявився у тих, хто дивився комедію — вони набрали під час їжі найбільшу кількість калорій. Вчені вважають, що отримані результати стануть в нагоді лікарям у розробці рекомендацій з лікування і профілактики ожиріння.

Кнопка «Наверх»
Закрыть