Екологія

Всі річки, озера і струмки в Великобританії забруднені

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища, всі річки, озера і струмки в Великобританії забруднені, пише Бі-бі-сі.

Найбільш проблемними забруднювачами є хімічні стічні води, сільське господарство і промислові хімікати.

За даними з останнього виміру в 2016 році, 16% вод вважалися сприятливими. Нові цифри показують повну відсутність прогресу в досягненні 100% чистої води в країні.

Керівник агентства по навколишньому середовищу Емма Ховард Бойд заявила, що якість води в Великобританії стабілізувалася з 2016 року. За її словами, це недостатньо добре.

Нові дані показали, що тільки 14% річок вважаються придатними для життя диких тварин і рослин. Міністр навколишнього середовища Ребекка Поу заявила, що необхідно вжити термінових заходів щодо скорочення скидання стічних вод, а також боротьбі з забрудненням від сільського господарства і хімікатів.

“Ми все ще маємо плануємо поліпшити якість води мінімум в 75% наших вод, щоб якомога швидше наблизитися до їх природного стану,” – твердить Ребекка Поу, міністр навколишнього середовища

Доктор Джаніна Грей з організації Salmon and Trout Conservation сказала, що якість річки в Великобританії була однією з найгірших. Вона звинуватила в «гнітючій» картині відсутність політичної волі обраних голів, відсутність інвестицій і різке скорочення моніторингу Агентства з навколишнього середовища.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button