Екологія

Американці створять найбільший у світі морський заповідник

Повідомляється, що територія нового морського заповідника становитиме 1,27 млн ??км ?. Таким чином, він стане найбільшим морським заповідником в світі.

Про рішення американської влади розповіла прес-служба Білого дому. Президент США Барак Обама вже прийняв рішення поставити свій підпис під документом. Морський заповідник буде створений на основі тихоокеанського морського парку, який розташований між Гавайськими островами і Американським Самоа.

3
Територію національного морського парку розширять в шість разів, і вона отримає статус заповідника. Окрім іншого, туди увійдуть сім незаселених островів і коралові атоли. Всяка промислова діяльність в зазначеному регіоні буде суворо заборонено.

Читайте також: Китайські архітектори побудують купола, рятуючись від смогу

На думку американських вчених, в даному регіоні присутня унікальна флора і фауна. Однак природу потрібно відгородити від втручання ззовні, інакше їй загрожує серйозна небезпека. Зокрема, розташовані на території майбутнього заповідника коралові рифи вже зараз руйнуються через окислення води, а також зміни клімату.

Прес-служба Білого дому повідомила, що при розробці захисних заходів були враховані побажання американських громадян – спеціальна комісія розглянула більше 170 тис. пропозицій. Влада провела консультації не тільки з екологами, але також з людьми, для яких рибальство є головним джерелом заробітку. Побажання бізнесу були враховані, проте захист навколишнього середовища – головне завдання нового проекту.

Всього розширення меж охоронюваної зони торкнеться 130 морських мілин. Представлена ??ідея є одним з найсерйозніших заходів останніх років, спрямованих на збереження біологічного різноманіття.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button