Людина

Втрата самоконтролю може викликати серцевий напад

Сімейні сварки, агресивна поведінка на дорозі і конфлікти на роботі підвищують кров’яний тиск, викликаючи запеклі реакції. Нестриманість і втрата самоконтролю можуть зробити негативний вплив на здоров’я, а наявність буйної вдачі збільшує ризик розвитку серцевого нападу більш ніж у 8 разів, повідомляють австралійські вчені з Університету Сіднея. А для тих, хто відчуває високі рівні неспокою, ризик серцевого нападу протягом декількох годин після вибуху емоцій збільшується в 9,5 разів.

24-02-15-foto-600x400-1

Дослідники відзначили, що у доставлених в лікарню пацієнтів з підозрою на інфаркт траплявся період гніву або тривоги перед нападом. Отримані результати підтверджують попередні дослідження про те, що гнів може викликати серцеві напади та інсульти. Це також може допомогти лікарям змінити політику профілактики даних недуг шляхом зниження гніву і рівня стресу пацієнтів.

Читайте також: 10 позитивних властивостей гніву

Підвищений ризик серцевого нападу, що слідує за сильним гнівом або занепокоєнням, швидше за все, є результатом збільшення частоти серцевих скорочень і артеріального тиску, затвердіння кровоносних судин і підвищеним згортанням крові, відзначають фахівці.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button