Технології

У Каліфорнії з’явиться перший район з надрукованими будинками

Американська компанія Mighty Buildings представила перший проєкт району, в якому всі будинки надрукують на 3D-принтері. Всі вони будуть екологічними.

Компанія Mighty Buildings представила план використання роботів і 3D-принтерів, щоб побудувати цілий район будинків в Каліфорнії вартістю 15 млн доларів.

Mighty Buildings займається будівельними технологіями і спеціалізується на друкованих будинках різних розмірів, представляючи технологічне рішення, яке може вирішити допомогти для вирішення житлової проблеми та сталого розвитку. Вони змогли залучити 40 млн інвестицій.

На відміну від інших компаній, прийдешній проєкт в Каліфорнії стане першим у світі надрукованим кварталом.

Для створення першого у світі надрукованого району компанія встановила партнерські відносини з забудовником Palari Group. Будинки побудують на основі фірмового світлого каменю Mighty Building, форму якого можна задати при ультрафіолетовому освітленні. Принтери також працюють при «роботизованій автоматизації» – пристрої займаються контролем якості матеріалу.

Використання такого методу конструювання має ряд переваг з точки зору стійкості, швидкості будівництва і вартості. Процес 3D-друку в Mighty Building дозволяє будівельникам створювати блоки швидше і на 40% дешевше, а будівельне сміття скорочується на 99%.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button