Земля

У ПАР спостерігається аномальне загоряння поверхні землі

Група вчених з Ради геологічних наук ПАР попрямувала в п’ятницю 12 серпня в провінцію Лімпопо, щоб з’ясувати причину дивних лавоподібних загорянь в землі, що відбуваються в селі Зааіплаас.

564d0149f8de7f28a4320724da3bfced
В кінці липня Центр ліквідації наслідків стихійних лих Лімпопо (PDMC) отримав повідомлення про випадки незвичайних пожеж, а також появі бруду і сірого попелу в болотистій місцевості на околиці населеного пункту.

Представники служби відвідали село і з’ясували, що дим і пожежі почалися близько 3 тижнів тому. Від розжареного попелу вже постраждали 3 людини. Вогонь пропалив велику площу на полі для регбі і перетворив ділянку в місцевість, що нагадує територію навколо діючого вулкана.

PDMC не змогли визначити причину спалахів і звернулися за допомогою до Ради геологічних наук, але однією з версій подій Лімпопо називають вулканічну активність. За словами представників служби, раніше в провінції ніколи не відбувалося нічого подібного.

Щоб з’ясувати причину пожежі, необхідно провести експертизу матеріалів, якої і займуться геологи після прибуття. Фахівці Ради геологічних наук не коментують ситуацію, поки не буде проведена ретельна оцінка території. Передбачається, що результати дослідження з’являться цього тижня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button