Земля

У появі урагану «Флоренс» звинуватили людство

Науковці Університету штату Нью-Йорк у Стоу0і-Брук (США) прийшли до висновку, що ураган «Флоренс» став особливо потужним через зміни клімату, викликані антропогенними викидами парникових газів в атмосферу Землі. Про це повідомляє видання Science News.

Дослідники спрогнозували силу урагану і кількість опадів на основі реальних атмосферних умов і температури поверхні океану, отриманих за допомогою системи моніторингу Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA).

Вчені також визначили параметри бурі у разі відсутності кліматичних змін, викликаних діяльністю людей.

Виявилося, що через глобальне потепління кількість екстремальних опадів, пов’язаних з «Флоренс», збільшилася на 50 відсотків. Крім того, ураган буде довше відповідати вищій п’ятій категорії за шкалою руйнівності Саффіра-Сімпсона, а його діаметр над сушею розширився на 80 кілометрів.

У липні 2018 року вчені Дартмутського коледжу (США) з’ясували причину частих екстремальних опадів в США, які спостерігаються з 1996 року. Виявилося, що сильні зливи і снігопади виникають через збільшення середньої температури Атлантичного океану, що сприяє виникненню сильних тропічних штормів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button