Людина

У США виявили близько 600 “лікарів-убивць”

Вчені зі Стенфорда у співпраці з австралійськими правознавцями на території США виявили сотні “лікарів-убивць”, з вини яких сталася приблизно третина випадків лікарської недбалості в країні.

Група вчених зі Стенфорда спільно з австралійськими фахівцями-правознавцями виявила близько 600 медиків, які в результаті своєї некомпетентності стали винуватцями смертей пацієнтів чи інших проблем, на які скаржилися їх пацієнти. Це становить всього 1% лікарів по всій території Штатів, про що йдеться в опублікованій у виданні New England Journal of Medicine статті.

Один з активістів групи Стенфордського університету Девід Штуддерт припускає, що таким чином можна зрештою запобігти досить великій кількості смертельних випадків в результаті лікарських помилок, уважно ставлячись до скарг пацієнтів на некомпетентні та непрофесійні дії певних лікарів. При цьому він зазначає, що лише в 3% випадків виявлення порушень суд карав винних лікарів, а в інших випадках родичі постраждалих або загиблих йшли на перемир’я “добровільно”, що дозволяє і далі лікарям працювати в цій сфері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button