Різні цікавинки

Як часто можна користуватися скрабом

foto_cikavosti_28.08.2014-01_resizedУ сучасній косметології вже давно відомий засіб, який допомагає шкірі зберегти здоровий вигляд, і надавати їй гладкість і пружність, – це скраб. До його складу входять тверді абразивні мікрочастки, які дозволяють ефективно очищати шкіру обличчя і тіла від верхнього шару відмерлих клітин.

З усіх видів чистки, скраб справедливо вважається найбільш делікатною процедурою. Але навіть таким видом очищення шкіри не можна користуватися часто. Саме тому ми поділимося з Вами рекомендаціями по частоті використання скраба для обличчя і тіла.

Як часто можна користуватися скрабом для обличчя

Використання скраба для очищення обличчя дає прекрасний ефект для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри.

Частоту використання Сраб для обличчя можна визначити виходячи з типу шкіри Вашого обличчя, а також залежно від Вашого віку.

Нижче дані докладні рекомендації в залежності від цих факторів.

Як часто можна використовувати скраб залежно від типу шкіри

1. Якщо у Вас нормальна, жирна або комбінована шкіра, використовуйте скраб не частіше, ніж один раз на тиждень. Він дозволить Вам видаляти верхній омертвілий шар клітин і відкрити нижнім верствам клітин доступ до кисню.

Обов’язково зверніть увагу, що якщо у Вас поєднання жирної шкіри і вугрів, скраб Вам не можна використовувати. В якості альтернативного засобу можемо рекомендувати чистити обличчя чорною глиною або масками на основі каоліну (біла глина). Застосовуйте цю процедуру не частіше 2 разів на тиждень.

Маску наносите приблизно на 15 – 20 хвилин, потім ретельно змивайте і після цього обов’язково використовуйте тонік і крем для обличчя.

Дуже важливо не перевищувати рекомендовану кількість сеансів, в іншому випадку часте використання скраба, стимулюватиме процеси зроговіння шкірного покриву і шкіра почне лущиться і тьмяніти. Через те, чим швидше буде відмирати поверхневий епітелій і Вам необхідно буде користуватися скрабом все частіше і частіше.

2. Якщо у Вас суха шкіра, тоді рекомендуємо Вам користуватися скрабом не частіше одного разу протягом двох тижнів. Інакше на шкірі можуть виникнути запалення і поверхневі ерозії. До складу скрабу повинні входити м’які гранули. А після його використання обов’язково користуйтеся кремом для обличчя.

Як часто можна користуватися скраб для тела

Зазвичай скрабом для тіла жінки починають активно користуватися з приходом теплої пори року. Вважається, що така процедура надає шкірі тіла більш привабливий вигляд і тонус.

Але використовуючи для цього скраб слід пам’ятати, що шкірі на тілі після довгого сезону холодів потребує дуже делікатного догляду.

Тому, якщо Ви вирішили провести процедуру чищення, то рекомендуємо Вам робити це не частіше, ніж один раз на тиждень.

Для того, щоб провести чистку тіла, нанесіть певну кількість скрабу на розпарену, вологу ділянку шкіри і потім виконуйте кругові рухи руками протягом приблизно 3-5 хвилин. Потім, після цього, омийте тіло злегка прохолодним душем.

Якщо у Вас чутлива шкіра, вибирайте скраб з вмістом синтетичних частинок, які роблять більш делікатний і м’який вплив.

Як часто можна використовувати скраб залежно від віку

Помічено, що з віком шкіра стає більш сухою і тонкою, тому чим старше вона тим скраб потрібен рідше. Вважається, що після 40 років скраб взагалі можна виключити з користування.

В крайньому випадку, рекомендуємо Вам обійтися в такому разі масками з каоліном, але при цьому дуже важливо не допускати пересихання.

Під час сеансу змочуйте маску водою, а після дуже акуратно змивайте її за допомогою рухів рук у напрямку масажних ліній.

Процедуру по догляду за обличчям виконуйте ввечері в проміжку між 20 і 22 годинами, цей час вважається найбільш ефективним для догляду за шкірою. Також не забувайте після маски використовувати живильний крем для обличчя.

Таким чином, правильно дозуючи процедури очистки шкіри обличчя і тіла за допомогою скрабу, Ви не тільки якісно очищаєте поверхню, але і покращуєте кровообіг в ній і її підвищуєте її пружність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button