Здоров'я

Як ефективно лікувати алкоголізм

На жаль, в нашій країні проблема алкоголізму стоїть гостро. За останні роки вживання алкоголю зросло до 14 літрів спирту в рік на душу населення на 2010 рік по даним ВОЗ. У 1951 році алкоголізм визнали клінічною хворобою, а через 5 років було оприлюднено, що хвороба ця піддається лікуванню.

алкоголізм

Зараз існує безліч способів побороти страшну пристрасть. Але найбільш ефективне лікування алкоголізму проходить в реабілітаційному центрі – контакти можна знайти тут – це офіційний сайт київської клініки.

Методи лікування алкоголізму

Перед початком важливо відзначити, що всі способи мають свої протипоказання, і перед застосуванням потрібна обов’язкова консультація з лікарем. Навіть виведення з запою проводиться за схемою, яка підбирається для кожного пацієнта індивідуально.

Сучасні методи боротьби з алкоголізмом в Києві та інших великих містах України включають в себе наступні способи:

• Підшивання.
• Медико лікувальні (як правило, саме її практикує професійний наркологічний центр).
• Гіпноз.
• Психотерапія.
• Кодування.
• Апаратне вплив.

Розглянемо їх докладніше

Підшивання – досить старий метод. Суть його полягає в тому, що під шкіру алкоголіку вшивають або вводять у вену спеціальні препарати. Якщо пацієнт після цього вживає алкоголь, препарат викликає сильну нудоту і блювоту. Чим більше буде випито алкоголю, тим сильніше буде дія препарату. Крім блювоти, великі дози спирту здатні викликати навіть інфаркт міокарда і набряк мозку. Препарат не завдає шкоди організму, якщо пацієнт не вживає алкоголь. Даний метод націлений на створення у пацієнта сильної відрази до спиртного.

Гіпноз є дуже дієвим методом боротьби з проблемою. Суть методу полягає у введенні пацієнта в стан трансу, в якому йому вселяють набір певних установок, які допоможуть в боротьбі з алкоголізмом. Даний метод має широке застосування, однак знайти хорошого фахівця не так просто.

Психотерапія буде відмінний помічником в боротьбі з алкоголізмом, за умови залучення до процесу всієї родини пацієнта і бажанні самого хворого позбутися шкідливої ??звички, яка ламає життя. В процесі роботи психотерапевт встановлює довірчий зв’язок з пацієнтом, він повинен виявити причину пристрасті до алкоголю, і м’яким психологічним впливом, часто із застосуванням групової терапії, намагається вирішити проблему. В даному методі дуже важливий настрій пацієнта. Для найвищого ефекту варто застосовувати разом з іншими способами.

Кодування – найвідоміший і популярний спосіб боротьби з алкоголізмом у нас в країні. Метод дуже схожий з гіпнозом, полягає в емоційно-стресовій бесіді з лікарем, який вселяє пацієнтові на підсвідомому рівні, що при продовженні такого способу життя його чекають важкі наслідки, небезпечні для життя.

Апаратне лікування. Сучасний метод, де використовується спеціальне обладнання, що впливає на мозок пацієнта. За допомогою цього блокується робота ділянок мозку, що відповідають за потяг до алкоголю, дозволяючи повністю позбутися від хвороби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button