Різні цікавинки

Як повернути дівчину? Що робити, щоб повернути свою кохану?

photo139_250Важливе питання про те, як повернути дівчину хвилює багатьох? Адже кожній людині властиво помилятися, як говоритися «кожен має право на помилку». Однак, найчастіше ми помічаємо свою помилку, коли її вже пізно виправляти. Промахи в більшості своїй відбуваються в стосунках з коханими людьми. На жаль, ми починаємо розуміти, наскільки нам важлива людина, коли вона пішла. Як повернути коханну дівчину, якщо найстрашніше, що могло відбутися, вже відбулося – вона не поруч?

Для початку необхідно усвідомити, що не можна увійти в одну річку двічі, а ось змінитися і почати все з чистого аркуша спробувати варто.

Як повернути дівчину? Типові помилки

Коли http://pust-govorjat.ru/, в голові крутиться запитання як її повернути, головне не впадати в паніку. Так, можливо до цього часу ви вже усвідомили свої помилки і готові докласти максимум зусиль, щоб виправити їх і повернути все на свої місця, поки ще не занадто пізно. Однак саме в цьому збудженому стані хлопці здійснюють ще більше помилок. Тому, перш ніж шукати спосіб повернути свою любу, запам’ятайте чого категорично робити не можна:

– Впадати в глибоку депресію, не варто розраховувати на те, що дівчина пошкодує вас залишиться поруч з почуття жалості;

– Намагатися вести себе як «білий і пухнастий», постійно повторюючи, як сильно ви її любите;

– Давати коханій обіцянки, що все обов’язково зміниться, все стане по -іншому;

– Закидати її різними подарунками та букетами квітів;

– Запрошувати на побачення і намагатися вирішити всі проблеми одним махом;

– Маніпулювати її друзями, знайомими, використовувати гроші та інші подібні способи, аби тільки повернулася;

– Пустити все на самоплив, нічого не робити, намагатися її забути при тому, що почуття до неї залишилися.

Час задуматися! Повернути дівчину не так легко …

Тепер, коли з помилками розібралися, потрібно поспішати, адже незабаром доведеться ламати голову над тим, як повернути кохану, якщо у неї з’явився інший. Жіноча психологія така, що після розставання з хлопцем, дівчина прагне якомога швидше знайти заміну, і найчастіше цією заміною стає той, хто був поруч з нею протягом ваших відносин і мріяв відбити її у вас. Ваше розставання для нього вдалий момент скористатися засмученими почуттями вашої коханої.

Сядьте, овладнайте емоції і спокійно подумайте, ви ж розлучилися неспроста. Тільки роздум про причини допоможе повернути дівчину. Спробуйте розібратися і зрозуміти в чому ж причина розриву відносин? Не потрібно відразу знімати з себе провину і перекладати її на кохану. Може бути, причина саме в вас? Тільки ви знаєте відповідь на це питання. Можливо, ви не виправдали її очікування, приділяли недостатньо уваги, не цінували, занадто ревнували. Не бійтеся зізнатися собі, що десь вами була допущена помилка.

Чому кохана дівчина могла піти?

– Сильні ревнощі

Невелика ревнощі завжди плюс. Вона говорить про те, що ви цінуєте свою кохану. Але якщо ревнощі настільки сильні, що межують з параноєю це зовсім інша справа. Така ревнощі – ознака слабкості, а навіщо дівчині слабак?

– Потурання примхам

Дівчина сама може викликати страх догляду, якщо ви не будете робити те, що вона хоче. Такий страх згубний для більшості пар. Дівчина може всіма силами переконувати вас, що піде, але от у чому парадокс – якщо йти у неї на поводу, вона дійсно піде.

– Боягузтво

Коли хтось намагається вас зачепити, проявляє неповагу, ви зобов’язані постояти за себе і у фізичному і словестного плані. Якщо ви цього не робите, дівчина запам’ятовує це і сприймає як боягузтво. Хлопці в таких ситуаціях вважають, що дівчина повинна радіти, що її коханий не грубіян, однак, це не так. Для неї ви слабак.

– Доступність

Вам нема чим зайняти себе у вільний час, і ви чекаєте її згоди на зустріч? Якщо ви постійно для неї доступні, вона втрачає інтерес.

– Нудьга

Одноманітні побачення і повна відсутність романтики змусить дівчину шукати нові емоції на стороні.

При розриві відносин часто мимоволі задається питання: а що якщо просто розлюбила? У цьому випадку комусь із вас потрібно вибачитися, а саме – вам. І це завдання не з простих. Вона любила вас одного, а тепер ви повинні з’явитися перед нею в іншому образі, більш бажаному для неї. Якщо щось вам підказує, що ситуація ця не ваша, і винуватицею розриву була таки дівчина, то подумайте, чи варта гра свічок? Якщо ж причина розлуки все ж у вас, то наберіться терпіння і почніть, нарешті, роботу над помилками.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button