Різне

Всього декілька годин і ви на відпочинку

foto_cikavosti_12.06.2014_resizedПодорожувати по всьому світу це чудово. Можливість за десять годин опинитися в іншій частині земної кулі дорогого коштує. Іноді це потрібно по роботі, іноді просто хочеться відпочити від міста і відправитися кудись за кордон, де світить сонечко, а хвилі плескаються біля твоїх ніг. Ось тільки підібрати відповідний рейс не так-то вже й просто. Звичайно, можна зателефонувати в туристичну фірму, але вони беруть комісію за свої послуги. Окрім того, краще скористатися послугами компанії Airlife. Зручний інтерфейс сайту дозволить за кілька хвилин підібрати відповідний рейс потрібної авіакомпанії. Можна також задати діапазон дат, клас, кількість квитків і так далі. Але і тут є одна хитрість. Бронювати варто заздалегідь, в такому випадку вдасться отримати http://www.airlife.ua/. Нюанс полягає в тому, що чим ближче до вильоту, тим дорожче коштує місце на борту. Правда, бувають і винятки. Приміром, якщо людина відмовляється від квитків, то їх можна буде придбати за зниженою вартістю навіть за кілька днів до вильоту.

Окремої уваги заслуговує страховий поліс. Авіаквитки купити нескладно, але для того, щоб перебувати в деяких країнах, необхідна страховка, такий порядок. На сайті Airlife є анкета на оформлення поліса в будь-яку країну Європи. Мало того, можна включити до нього декількох людей. Також є можливість вибрати додаткові види страхування, наприклад, від нещасного випадку або втрати багажу.

Коли ж всі приготування зроблені і квитки в кишені, можна сісти в затишне крісло літака і розслабитися, очікуючи приземлення в сонячній країні, десь на березі Тихого океану. Задоволення від перельоту безпосередньо залежить від обраного класу. Але, навіть заплативши за квитки в обидві сторони кілька тисяч гривень, можна насолоджуватися чудовим видом з вікна під улюблену музику. Деякі літаки додатково оснащені високошвидкісним інтернетом.

Подорожувати з компанією Airlife зручно і приємно. Клієнт самостійно вибирає собі рейс, купує квитки, здійснює оплату. При виникненні ж будь-яких питань, завжди можна зателефонувати в довідкову службу і уточнити потрібні відомості. Також на сайті є рубрика, присвячена корисній інформації. Ці дані можуть допомогти прийняти рішення і прояснити деякі деталі. Цікаві акції та спеціальні пропозиції давно стали буденністю для ресурсу. Для тих же, хто шукає найбільш вигідні розцінки, варто звернути увагу на Лоу-кост.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button