Різні цікавинки

Як вибрати пральну машину

pralkaМожна тільки уявити, як ви засмутилися, коли дізналися, що ваш вірний помічник вже не підлягає ремонту. Всі пральні машини коли-небудь чекає подібна доля, адже навіть найякісніші з них, відпрацювавши запланований ресурс, стають придатними хіба що тільки на запчастини.

Вибір нової техніки забере у вас багато часу і сил. Ви не знаєте, яка вона сучасна пральна машина, купити найкращу буде для вас непросто. Ваша перша помічниця була придбана занадто давно, вона була не такою розумною і багатофункціональною, як нинішні пральні машини, яку вибрати – стаття допоможе вам розібратися в широкому розмаїтті моделей в залежності від розмірів, функцій, ціни, популярності торгових марок. Буде добре, якщо отримана інформація дійсно допоможе вам вибрати пральну машину.

Види пральних машин автомат, що ви зможете придбати на http://www.techno-line.com.ua/.

Існує два види, які залежать від положення, з якого здійснюється завантаження білизни в барабан:

фронтальний – найпопулярніші моделі пральних машин, саме вони – з дверцятами з круглим віконцем посередині представляються, коли мова заходить про пральні машини. Весь процес прання видно через таке чудове вікно. До 5 кг білизни можна одночасно завантажити, але існують уже професійні моделі, яким під силу і більше 7 кг. Якщо ви вирішили придбати таку модель, то треба мати на увазі додаткову площу для відкривання дверцят, але також саме ці машини застосовуються для вбудовування в кухонні меблі. Висота – 85-90 см, ширина – 60 см, глибина – 35-45 см або ж 60 см. Вузькі і супервузькі пральні машини можуть випрати не більше 3 – 4,5 кг, але вони є найбільш продаваними для невеликих сімей, що живуть в маленьких квартирах.

вертикальний – завантаження білизни здійснюється через верхню кришку, яку можна відкрити навіть під час роботи, якщо ви згадали, що треба ще щось докинути. Через те, що кришка розташовується зверху, немає жодної різниці, яким боком ви встановите дану модель, тому поставити її в саме вузьке і важкодоступне місце можна без проблем. Висота – 85-90 см, ширина – 40 см, глибина – 60 см.

Плюси фронтальної пральної машини:

ціна її буде нижче аналогічної вертикальної;
все прання буде видно через віконце;
вибрати буде нескладно, оскільки такі моделі найпоширеніші;
вибравши відповідну модель, можна завантажити одночасно більшу вагу білизни;
верхня частина пральної машини використовується як поличка, у ванній кімнаті це буде дуже практично;
можна вбудувати в меблі під стільницю;
вузька модель займає невеликий простір;
чудово вписується в будь-який дизайн ванної кімнати або кухні.

Мінуси фронтальної пральної машини:

потрібно нахилятися, щоб помістити або витягти білизну;
завжди треба враховувати, що дверцята відкриваються на 180 градусів, на який потрібно простір.

Плюси вертикальної пральної машини:

можна додавати речі під час прання;
невелика ширина дає можливість встановлювати їх навіть у коридорах;
не потрібно нахилятися під час експлуатації її;
завжди не менш 5 кг можна випрати в цих містких моделях.

Мінуси вертикальної пральної машини:

відсутня можливість використовувати верхню частину як полицю;
всі моделі, подібні за характеристиками з фронтальними машинами, дорожче на 20-30%;
вибір зовсім невеликий, дизайном вони абсолютно не відрізняються.

Будемо сподіватися, що загальні поняття про види пральних машин ви вже отримали. І ви також точно виміряли місце, де належить працювати вашої нової техніці. Ще важливий момент: треба ознайомитися, як доглядати за пральною машиною автомат, перш, ніж далі знайомитися з характеристиками.

Місткість барабана пральної машини автомат

Невідомо як виникла думка, що вертикальні пральні машини мають більш надійний барабан. Фахівці не можуть відповісти аргументовано на такі відгуки споживачів, адже довговічність барабана не залежить від методу завантаження білизни.

Важливою характеристикою є місткість, діапазон якої від 3 кг до 10 кг. Дуже потрібна інформація, яку можливо мало хто знає: під цими цифрами мається на увазі бавовняна білизна. Важливіше – мінімальне завантаження. Якщо ви перете менше 1,5 кг білизни, то така маленька кількість речей не зможе рівномірно розміститися по барабану, і він стане піддаватися великий вібрації, яка з часом погано вплине на весь механізм. Що для вас пріоритетніше: завжди чиста пара білизни або довговічність апарата?

Ще один момент: собівартість прання 1 кг одягу менше в повномірній машині, так як не треба два рази повторювати процес: економиться і вода, і електрику. Але дуже часто для такої техніки просто немає місця в наших квартирах. Для приватного будинку не варто розглядати вузькі моделі, адже ви у великому будинку завжди знайдете місце для більш великого апарату.

Якщо мова зайшла про економію грошей, то придивіться до моделей з класом А +, А, В, С – це самі економічні моделі, витрата електрики в них не перевищує 0,27 кВтг / кг (при пранні в воді 60 ° С цієї ж бавовни ). Яку пральну машину краще вибрати – відповідь проста: з найвищим класом шкали споживання енергії, так вона буде найекономічнішою. Витрата електроенергії також істотно скоротиться, якщо регулярно під час експлуатації видаляти накип.

Ступінь віджиму пральних машин

Багато відрізняє сучасні пральні машини від техніки наших бабусь, але згадаємо про віджим – це дуже потрібна функція. Наскільки вологим або майже сухим буде випрана постільна білизна відповідає віджим, точніше кількість обертів. Чим вища швидкість віджиму, тим сухішим вийде результат, але також можуть бути і неприємності. Кількість обертів віджимання вибирається для різних видів тканини різна, так як мереживна тюль не витримає максимального віджимання і зіпсується, її взагалі краще віджати руками. Кожен апарат має докладну інструкцію, в якому режимі прати конкретне білизну.

Для синтетичних тканин це буде 600 об / хв, джинсова куртка витримає 1200 об / хв. За стандартами є 7 класів віджиму: від A до G. Клас А відрізняється найвищою швидкістю обертання барабана, значить і віджим вийде найефективніший. На всіх моделях є наклейка з інформацією про віджимання. Є пральні машини автомат з сушкою, але якщо чесно, то вони абсолютно не користуються попитом. Практично не потрібна функція, за яку треба віддати зайві гроші і буде додатково витрачатися електрику. З високим ступенем віджиму сушити білизну практично не потрібно, її майже відразу можна прасувати.

Що ще треба знати при виборі пральних машин

Програми та режими прання в різних моделях звучать трохи по-різному, але суть одна:

прання речей з бавовни;
економ прання;
прання змішаної білизни;
делікатне прання для тонких речей;
експрес-прання;
прання вовняних виробів.

Наступна порада: купуйте пральні машини тільки перевірених торгових марок, які багато років доводять, що вони не даремно гарантують якість, надійність, довговічність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button