Всесвіт

Як виглядає будинок майбутніх переселенців на Марс

Ми вже згадували проект Hi-Seas, в рамках якого йде підготовка космонавтів до здійснення пілотованої експедиції на Марс. Настав час дізнатися, в яких умовах живуть учасники цього космічного експерименту. Ласкаво просимо в будинок майбутніх колонізаторів Марса.

foto_cikavosti_26.10.2014-07 (Копіювати)

Сонячні панелі марсіанського будинку забезпечують його жителів необхідною енергією. В якості резервного джерела живлення використовуються водневі паливні елементи. Високі стелі дають відчуття комфорту і простору, а наявний в розпорядженні учасників місії 3D-принтер дозволяє самостійно створювати нові інструменти, необхідні для проведення досліджень.

Читайте також: Перші колоністи Марса почнуть вмирати на 68-й день

[ads1] Табір учасників космічної програми знаходиться на схилі вулкана Мауна-Лоа на Гаваях. Вчені вважають, що даний район найкраще підходить для імітації марсіанського середовища проживання.

foto_cikavosti_26.10.2014-07-01 (Копіювати)

Проект Hi-Seas (Hawaii Space Exploration Analog and Simulation) фінансує американське агентство NASA, яке бажає дізнатися, чи впорається екіпаж із шести осіб з труднощами умов життя на Марсі. Після недавнього завершення другої місії стартувала третя. Перша місія тривала 4 місяці, друга – 8, а третя займе більше року.

Геодезичний купол діаметром 11 метрів має у своєму розпорядженні житлову площу близько 93 квадратних метрів, йдеться в статті, опублікованій в журналі Wired однією з учасниць проекту.

foto_cikavosti_26.10.2014-07-02 (Копіювати)

foto_cikavosti_26.10.2014-07-03 (Копіювати)

Практично всю свою місію екіпаж проведе всередині купола. В ньому є кухня, ванна, їдальня, комора та кімнати відпочинку. За межі купола дозволяється виходити тільки в спеціальному скафандрі, як це робитимуть майбутні підкорювачі Марса.

foto_cikavosti_26.10.2014-07-04 (Копіювати)

Уникнути клаустрофобії при тривалому знаходженні в замкнутому просторі повинні допомогти високі стелі двоповерхового купола. Регулярні тренування допоможуть членам дослідницької команди підтримувати себе в хорошій фізичній формі.

foto_cikavosti_26.10.2014-07-05 (Копіювати)

Щоб усе виглядало по-справжньому, дослідниками була змодельована 24-хвилинна затримка зв’язку між Марсом і Землею. У куполі шість спальних кімнат, по одній для кожного учасника місії. У кожному номері обов’язково присутній матрац, стіл і стілець. Якщо космонавти раптом забудуть взяти з собою в дальню дорогу якісь речі, то їм на допомогу прийде 3D-принтер.

Читайте також: Елон Маск хоче будувати міста на Марсі

Раніше, цього року, NASA інвестувало в Hi-Seas 1,2 мільйона доларів. На основі зібраних в ході програми даних буде дана оцінка можливості вижити людям в умовах далеких космічних польотів. Побудова колонії на Марсі планується до 2030 року.

foto_cikavosti_26.10.2014-07-06 (Копіювати)

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button