Здоров'я

Як впливає сидячий спосіб життя на здоров’я дітей

Група вчених університету Лімерик на чолі з професором Аланом Донеллі провела ряд досліджень, вивчивши час, який проводять дівчатка-підлітки в сидячому положенні за день.

Дослідження проводилися в такий спосіб. Групі підлітків пропонували протягом тижня ходити зі спеціальним датчиком, який детально записував активність дівчаток протягом дня.

girl_500

Висновки виявилися невтішні. Близько 19 години в день підлітки перебували в сидячому або лежачому положенні, що згубно впливає на їх здоров’я. Особливо це загрожує наявністю деяких хвороб серцево-судинної системи в майбутньому.

Як відомо, останнім часом молодь знаходиться в малорухливому стані, проводячи багато часу за переглядом телевізора або біля комп’ютера. А це все чинить негативний вплив на склад і якість тіла людини, викликаючи ряд хвороб у міру дорослішання.

Читайте також: Сидіння за комп’ютером може призвести до остеопорозу

Вчені дійшли висновку, що якщо час, проведений в малорухливому стані, витратити на легкі фізичні заняття, то можна поліпшити якість життя, знизивши при цьому ризик можливого ожиріння і виникнення ряду захворювань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button