Земля

Японські учені створили унікальний банк сперми зникаючих тварин

Японські учені створили унікальний і перший у своєму роді банк замороженої сперми зникаючих тварин. Учені з часом сподіваються відновити тварин на інших планетах, придатних для життя, які, як вони заявляють, будуть колонізовані людиною.

Професор Канеко з Японського Національного Університету почав свої випробування на щурах і мишах, і добився видимих успіхів в розведенні цих тварин шляхом штучного запліднення від сперми. До сім’я гризунів додається спеціальна рідина консервації, після чого цей родючий розчин піддавався процесу ліофілізації. Завдяки цьому зразки можуть зберігатися при температурі 4 °C. Така температура набагато вища в порівнянні з умовами традиційного зберігання сім’я, а її підтримка менш енергозатратна.

Також японцями було доведено, що при консервації таким методом сперматозоїди зберігають свою життєдіяльність упродовж п’яти років. Відмітимо, тепер же так званий банк сперми зникаючих тварин відправлять на інші планети. Цілком можливо, що станеться це вже найближчими роками, хоча фінансування дотепер не затверджене.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button