Здоров'я

Єдиним корисним овочем визнаний не найприємніший

Якщо ви не дуже любите овочі, але готові час від часу поступатися своїми звичками заради здоров’я, то для вас є хороші новини: дієтологи вважають, що знайшли один-єдиний овоч, який поєднує в собі всі корисні якості.

Image by jacqueline macou from Pixabay

Доктор Рага Чаттерджі, дієтолог і ведучий популярної програми на BBC, стверджує, що єдиний овоч, який по-справжньому потрібен нашому організму – це броколі.

В першу чергу броколі – овоч, який необхідний для забезпечення нормальної роботи кишечника: волокна і клітковина, що містяться в броколі, найкращим чином впливають на здоров’я кишечника і допомагають в профілактиці небезпечних захворювань, в тому числі раку. Також вживання броколі допомагає знизити рівень «поганого» холестерину, захистити серце і судини, зміцнити здоров’я очей і навіть захистити від розвитку депресії.

Дослідження, проведене фахівцями Медичної школи при Гарвардському університеті, виявило зв’язок між захворюваннями кишечника і підвищеним ризиком розвитку тривожних і депресивних розладів. Таким чином, броколі, допомагаючи в профілактиці захворювань кишечника, може захистити від серйозних психічних розладів. Лікарі тільки нагадують, що для більшої користі слід готувати броколі на пару або варити її, а не смажити.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button