Всесвіт

Юпітер робить на Землю, куди більший вплив, ніж Сонце

Вчені з’ясували, що Юпітер робить на Землю набагато більше енергетичний вплив, ніж Сонце. Згідно з припущеннями астрофізиків, усередині Юпітера тривають термоядерні реакції, в результаті яких планета випромінює частинки, здатні вивести з ладу всю електроніку і супутники.

Деякі фахівці дотримуються думки, що Юпітер є неповноцінною зіркою або коричневим (бурим) карликом. Іншим кандидатом на звання зірки, яка не відбулася, є Сатурн.

Виявилося, що газовий гігант випромінює енергії в півтора рази більше, ніж отримує її від зірки. Крім того, маючи особливо потужне магнітне поле, під час сонячної активності астрофізики регулярно спостерігають полярні сяйва. Вони настільки великі, що можуть повністю поглинути Землю.

Так, перебуваючи між Юпітером і Сонцем, наша планета з кожної сторони піддається бомбардування високоенергетичними частинками. При цьому з боку Юпітера енергетичні потоки найбільш шкідливі, тому при відсутності земного магнітного поля, Юпітер цілком би міг стати передвісником кінця світу.

Кнопка «Наверх»