Технології

З криптобіржі вкрали $ 566 000 000: це розмір економіки Мікронезії

Хакери викрали 2 млн токенів (монет) з криптобіржі. Binance підтвердила наявність уразливості.

Криптовалютна біржа Binance тимчасово призупинила свою мережу блокчейнів після того, як хакери вкрали 2 млн токенів. BNB на загальну суму близько $566 млн. Це можна порівняти з річним ВВП невеликої держави, наприклад, Мікронезії. Binance заявила, що був атакований міжмережевий міст, пов’язаний з її ланцюжком BNB, що дозволило хакерам переміщати криптовалюта.

Компанія заявила, що працювала з мережевими валідаторами — компаніями і користувачами, які підтверджують транзакції в блокчейні, — щоб призупинити створення нових блоків в блокчейні, призупинивши всю обробку транзакцій, поки команда розробників досліджує порушення.

Злом був викликаний вразливістю в мості, що обробляє смарт-контракти. Вона дозволяла хакерам підробляти транзакції і відправляти на свої криптогаманці гроші, які через нього проходили при виконанні транзакцій. Смарт-контракти – це фрагменти коду в блокчейні, які дозволяють автоматично виконувати угоди без втручання людини.

Хоча шахраї встигли перевести на свої криптогаманці 2 млн токенів, велика їх частина залишилася на місці, повідомляє Binance. За оцінкою компанії, загальна сума коштів, яку хакери встигли вивести за межі біржі, становить $100-110 млн. Компанія також заявила, що їй вдалося заморозити кошти на суму $7 млн за допомогою своїх партнерів з безпеки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments