Людина

З’явилося наукове пояснення, чому чоловікам так подобаються великі сідниці

Жінки з великими круглими попами завжди подобалися чоловікам. Нове дослідження показало, звідки саме в них така пристрасть до цієї частини жіночого тіла.

1-12-03-2015-600-504

Психологи з Білкентского університету в Туреччині провели дослідження, в рамках якого демонстрували 300 чоловікам різні форми жіночих поп. Респонденти відзначали форми, які їх приваблювали найбільшою (і найменшою) мірою.

Найбільшу симпатію у респондентів викликали дами з вигином спини під кутом в 45,5 градуса.

З’ясувалося, що для більшості чоловіків їх інтерес до пишних жіночих сідниць пов’язаний не з об’ємом цієї частини тіла, а з вигином хребта. Вчені з’ясували, що чоловікам найбільше подобаються жінки, спина яких знаходиться під кутом в 45 градусів відносно п’ятої точки.

[ads2] Такий кут в первісному суспільстві дозволяв представницям слабкої статі працювати навіть на останніх місяцях вагітності, не ризикуючи пошкодити спину – і чоловікам було вигідніше вибирати їх в якості супутниць життя. Результати нового дослідження представлені в журналі Evolution and Human Behaviour.

2-12-03-2015-600-348

Психолог Девід Льюїс і його колеги з’ясували, що пишні сідниці для чоловіків швидше маскують реальну причину привабливості – вигнутий хребет.

“Справа в тому, що такий вигин дозволяв первісним жінкам зміщувати центр ваги тіла назад щодо стегон – під час вагітності, коли він істотно зміщується вперед. Це вкрай важлива перевага: без такого вигину тиск на стегна виростає майже на 800 відсотків, що практично паралізує вагітну і підвищує ризик травм “, – говорить Льюїс.

Кут в 45 градусів є золотою серединою: він допомагає рухатися, окрім того, не піддає жінок ризику хребетних гриж і хронічних болів у спині.

Читайте також: Ідеал жінки в різні епохи

За словами Льюїса, любителів об’ємних жіночих сідниць нерідко насправді притягує вигнута спина.

“Вони спрямовують свою увагу на зад, але отримують інформацію про хребт, не знаючи, що їх мозок займається саме цим. Втім, можливо і те, що чоловіків приваблює одночасно вигнута спина і пишна п’ята точка. Щоб це зрозуміти, необхідні подальші дослідження”, – резюмує вчений.

Іншими словами, ваш мозок в ході еволюції був запрограмований вірити, що жінка з великою попою і зігнутим хребтом – ідеальний партнер.

Натхнення: lifter.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button