Людина

Залежність від телефону – ознака емоційної нестабільності

У дослідженні вчених з Університету Бейлор взяли участь 346 чоловіків і жінок у віці від 19 до 24 років. Середній вік добровольців становив 21 рік. Учасники заповнили докладні опитувальники, призначені для оцінки ступеня залежності від мобільного телефону і особистісних якостей, передає The Daily Mail.

20-02-15-foto-600x421-1

Дослідження показало: людям, які не можуть жити без телефонів, властиві різка зміна настрою і імпульсивна поведінка. Вчені виявили зв’язок між залежністю від телефону і емоційною нестабільністю, а також нездатністю зосередитися на поставленому завданні.

Залежність від електронних пристроїв зустрічалася серед екстравертів частіше, ніж серед інтровертів. На думку дослідників, люди, у яких часто змінюється настрій, намагаються за допомогою постійної перевірки пошти або відправки повідомлень стабілізувати свій емоційний стан.

Читайте також: Програма для смартфонів виявить людей із залежністю від мобільних технологій

В іншому своєму дослідженні фахівці встановили, що студенти приділяють мобільним телефонам надто багато часу. 60% учасників дослідження хвилювалися, коли мобільний пропадав з поля їхнього зору. Деякі витрачали на мобільні телефони по десять годин на день. У середньому добровольці близько 95 хвилин в день листувалися за допомогою текстових повідомлень. На відправку електронної пошти у них йшло 49 хвилин, а на перевірку Facebook – 39 хвилин.

Натхнення: medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button