Екологія

Зелений арт-проект, який закликає до створення еко-зон в мегаполісах

Проект Migrant Garden.

Французька студія дизайну Bureau A стала ініціатором вельми незвичайного екологічного проекту. Назвали проект «Migrant Garden», а він націлений на озеленення великих міст, поліпшення їх екології та захист тварин. Цілей у Migrant Garden – дуже багато і всі вони різноманітні. Проте найголовніша – залучення до проекту приватних інвестицій і пожертвувань.

– О,сучасна шпаківня.

Ці інвестиції організатори Migrant Garden планують спрямувати на створення зелених зон у французьких містах. В рамках проекту також передбачається масове створення довготривалих пташиних годівниць та шпаківень. Основною ідеєю заходу стало нагадуванням людям про те, що природа набагато ближче, ніж здається, особливо в містах зі сталі, скла і бетону.

– Чим тут пригощають?

Для того, щоб привернути людей до проблеми озеленення, Bureau A створили і встановили кілька десятків прозорих шпаківень, які засипані грунтом. Ця інсталяція повинна служити нагадуванням про близькість природи та необхідності турботи про неї.

– Зараз розберемося.

Надалі дизайнери з Bureau A планують встановити кілька сотень пташиних гнізд в різних містах Франції. У проекті задіяні кілька десятків дизайнерів і художників з Франції, Італії, Нідерландів та Іспанії. Крім цього в проекті Migrant Garden виявили бажання взяти участь безліч добровольців, значна частина з яких – волонтери.

– Так це м’ясна шпаківня !

За словами дизайнерів-організаторів, ідейним натхненником проекту став Карл Хагенбек, який ще в 1907 році вирішив привернути увагу людей до проблем дикої природи, відкривши перший в світі зоопарк з повністю скляними вольєрами. Таким чином гості зоопарку отримали можливість споглядати представників дикої природи фактично без будь-яких перешкод.

– Викладу в мережу, порекомендую друзям.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button