Людина

Жителі Китаю готуються до бебі-буму

Згідно інформації, отриманої науковими працівниками, багато китайських сімей спеціально планують народження дітей у певний зодіакальний рік.

f6ecf00795de7e660d4db36a92d4e69c

На думку психологів, астрологія чинить на людину великий вплив. Вже 8 лютого розпочнеться рік Мавпи, тому представники слабкої і сильної статі прагнуть стати батьками саме в цей час. Експерти стверджують, що за китайським гороскопом, чоловіки і жінки, які народилися в рік Мавпи, мають високий рівень інтелекту, відрізняються кмітливістю і чарівністю. За словами астрологів, цей рік вважається популярним серед людей.

Науковці, які брали активну участь у реалізації дослідів, довели, що гороскоп як і раніше дуже впливає на народжуваність. Фахівці встановили, що в рік Дракона народжується на 2% більше дітей, ніж в інші періоди. Кількість бронювань в пологовому будинку, розташованому в Пекіні, на 8 лютого підскочило на 30%. Між тим, дослідники з Німеччини встановили, що наприкінці минулого року їм вдалося зафіксувати стрімке збільшення продажів ліків від безпліддя в Китаї.

На думку експертів, продаж дитячого харчування до 2020 року подвоїться і складе 307,8 млрд. юанів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button