Людина

Медики розповіли про користь вживання 2 літрів води в добу

Медики розповіли правду про користь вживання двох літрів води в добу. У суспільстві давно побутує думка, що саме така кількість рідини благотворно позначається на здоров’ї.

Дану інформацію донесла національна рада з продовольства і харчування США ще в 1945 році, і вона поширилась, ставши нормою. Норму, вимірювану 2-2,5 літрами, вивели з розрахунку загальної кількості рідини, яка необхідна для підтримання функціонування тіла і мозку, оскільки перше складається на 70% з води, а другий – 80%.

Фанати здорового харчування дотримуються цієї стандартної норми також як і люди, які дотримуються дієти, які вважають, що вживання двох літрів води сприяють насиченню, а як наслідок швидкій втраті ваги.

Читайте також: 

Однак, на думку американських фахівців, людина мусить враховувати у своїх розрахунках норми вживання води всі види рідин, включаючи навіть суп, який здатний краще втамувати голод і продовжити відчуття насичення на певний період. Крім того експерти запевняють, що особистості, які регулярно займаються спортом, повинні випивати більше води, так як фізична активність і потреба організму в рідині є порівнянна і взаємозалежною.

В результаті вчені прийшли до висновку про сувору індивідуальність норми життєво важливої рідини для кожної людини залежно від стану її організму і способу життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button