Людина

Вчені назвали 10 причин, що впливають на ризик передчасної смерті у чоловіків

Дослідники реалізували унікальний у своєму роді експеримент, результат якого дозволив медикам встановити найбільш поширені причини передчасної смерті чоловіків.

86b236456e6187d74afb5bedbc5e5022

Згідно інформації, отриманої під час здійснення спостережень, стало відомо, що найбільша кількість летальних випадків стається з причини наявності гіпертонії у представників сильної статі. На думку авторів проектів, високий артеріальний тиск є основним чинником, що впливає на ймовірність смерті. Друге місце займає нікотинова залежність, а третє – ожиріння, або надмірна маса тіла.

Також до причин, які впливають на ризик передчасного летального результату, слід віднести дієту з високим вмістом натрію і діабет. Як заявляють провідні науковці, ще одним фактором вважається алкоголізм. Смертельної шкоди здоров’ю органів може завдати недолік корисних речовин і вітамінів.

Екологічна ситуація, а також підвищений вміст холестерину в червоній рідині займають останні позиції серед 10 причин, що викликають летальний результат. Команда лікарів настійно рекомендує ретельно контролювати власний раціон харчування і активно проводити вільний від роботи час.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button