Екологія

Зміна клімату призведе до загибелі понад 500 000 людей до 2050 року

Згідно з прогнозом експертів з Оксфордського університету, понад 500 000 людей помруть до 2050 року в результаті зміни клімату. Головна причина такої високої смертності буде пов’язана з тим, що зміна клімату вплине на виробництво продуктів харчування. Настільки суворий прогноз може стати реальністю через зміни в раціоні харчування і вазі тіла людей з причини зниження врожайності.

41f80804018dba5c921e415c13352d76

Більшість смертей будуть спостерігатися в Китаї, Індії та інших країнах Азії і Тихоокеанського регіону з низьким рівнем доходів, але вплив клімату на доступність їжі також буде відчутний і в багатших країнах. При цьому головною причиною смерті стануть фізичне виснаження і дистрофія. На думку дослідників, зміна клімату може скоротити доступність їжі приблизно на третину до 2050 року. Це призведе до того, що для середньостатистичної людини буде доступно приблизно на 3,2% менше їжі. Зокрема, зміни будуть включати в себе скорочення фруктів, овочів і червоного м’яса – їх споживання скоротиться на 99 калорій в день на людину. Зниження доступності їжі також збільшить темпи розвитку неінфекційних захворювань, таких як хвороби серця, інсульт і рак, кажуть вчені. В результаті близько 529 000 людей можуть загинути до 2050 року.

Експерти вважають, що знизити очікувану смертність людей можна шляхом вжиття заходів щодо стабілізації клімату, і чим швидше це буде зроблено, тим менше людей загине.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button